Програма мк 2019

Практичний Майстер Клас Цукерки Ручний Роботи!

Шоколадні цукерки подобаються всім, а чи замислювалися ви, хто їх створює, або про те, що Ви самі в силах приготувати шоколадні цукерки?

Професіонали-шоколатьє часто працюють в невеликих шоколадних бутіках, вони створюють свої шедеври виключно вручну, без використання автоматичного обладнання. І саме робота без обладнання дозволяє нам приготувати цукерки у себе вдома.

Процес приготування шоколадних цукерок вимагає особливого настрою душі, уважності до деталей, знань техніки і розуміння технологічних процесів для того.

Я Олена, свою мрію втілила в життя на кондитерському курсі в стінах Hector J. Bravo Culinary & Pastry Arts Academy в місті Київ. Пристрасть і любов до шоколаду відкрила для мене Inessa Binazon, одна з кращих шоколатьє України. Після закінчення навчання я продовжую вчитися і вдосконалювати свої знання з скільки робота над помилками і бажання бути краще, надихають і мотивує. Я займаюся шоколадними цукерками ручної роботи, для того щоб відчути вишуканий аромат шоколаду і насолодиться неповторними смаками цукерок без консервантів і шкідливих для здоров’я харчових добавок.

На двох денному курсі по виготовленню цукерок, я беру на себе зобов’язання передати вам свій досвід. Поясню, як вибирати необхідні інгредієнти, інвентар та шоколад. Опрацюємо різні техніки роботи з шоколадом і начинками. Проведемо аналіз над помилками і навчимося їх виправляти з мінімальним впливом над рецептурою і терміни придатності цукерок. Адже ділиться досвідом в результаті набутих шишок, так само важливо, як прагне до професійного росту.

Записуйтеся на Практичний Курс по виготовленню цукерок, і Ви відкриєте для себе новий, чудовий світ. Приходьте буде дуже смачно!

Програма курсу Шоколадні Цукерки

• Як вибрати необхідний інвентар
• Теорія про шоколад – склад і зберігання. Як вибрати необхідний шоколад для ганаша і корпусів цукерок
• Склад і види шоколадних цукерок. Ганаши – правила роботи з ганашем
• Упаковка, терміни і условья зберігання шоколадних цукерок ручної роботи
• Робота з формами для шоколаду

Учасники навчилися створювати цукерки, які можливо зберігає при кімнатній температурі до 6 тижнів.
1.Нарезная цукерка Абрикос з білим шоколадом
2.Нарезная цукерка Молочний шоколад з медом

Техніки виготовлення трюфелів, шоколадній оболонці і види покриттів, які додадуть вишуканий вигляд цукерок. Цукерки, які зберігаються до 3х тижнів при кімнатній температурі.
3.Трюфель з кокосом на білому шоколаді
4. Трюфель з віскі
5. Трюфель на молочному шоколаді
6. Трюфель з бананом

Корпусні цукерки, можуть здатися складним процесом для початківців, але не поспішайте робити висновки.
7. Манго-маракуйя з білим шоколадом
8. Вершкова карамель з хрустким шаром
9. Малина з чорним шоколадом
10. Ананас з білим шоколадом
11. Молочний шоколад з горіхами

По закінченню курсу учасники отримали основу для цукерок на білому, чорному та молочному шоколаді, що дозволить їм надалі експериментувати і створювати свої авторські цукеркі.